Sīkdatņu izmantošana

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni tavirekini.lv. Tā mitto.me palīdz atcerēties Tavus iestatījumus, ar kādiem esi izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mitto.me tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos Tavu lietotāja e-pasta adresi, vai esi jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes un Tava profila iestatījumus.

Tāpat sīkdatnes izmanto trešo pušu vietņu apmeklēšanas analīzes rīki piemēram, Google Analytics un video atskaņotāji, piemēram, YouTube vai Vimeo.

Lai šī vietne darbotos, šīs sīkdatnes nav obligāti jāiespējo.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai kādu personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Google Analytics

Mitto.me vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir vietnes mitto.me satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Ja vēlies, lai mitto.me neiegūst informāciju par Tavām aktivitātēm mitto.me tīmekļa vietnē, Tev ir jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasi šeit: aboutcookies.org.

Var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā.